Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

Kovaná kola s homologací na míru vašemu vozu

Našim zákazníkům s prémiovými vozy nabízíme unikátní službu. Výrobu špičkovaných kovaných kol značky CONCAVER v rozměrech od 19´´ až do  23´´a to na míru, ale přitom s homologací a typovým listem nutným pro zápis do TP. Můžete tak získat naprosto unikátní a luxusní vzhled a navíc i lepší jízdní vlastnosti díky mnohem nižší hmotnosti klíčové části vozu.

CONCAVER jsou jedny z nejpevnějších a zároveň nejlehčích kol na trhu. Zajistíme vám výrobu rozměrově přímo pro vás na zakázku. Konkrétně jde o velikost ET - tedy takzvaného zálisu kola, který určuje jak moc budou kola schovaná v blatnících.  Všichni velcí výrobci sami pevně určují tuto velikost a vy tak nemáte možnost volby. Buď jsou kola příliš zasunutá nebo musíte dělat úpravy blatníků, což nechce nikdo normální.

S námi tak díky výrobě na míru můžete dosáhnout dokonalého vzhledu a na milimetry vyplněných blatníků bez technických rizik. Přesnou velikost kol společně určíme dle vašich požadavků. Navzdory této speciální službě získáte homologaci nutnou pro CZ a SK trh (například  TUV certfikát nestačí). Celý proces zajistíme a následně dostanete od nás ZDARMA dokumentaci - typový list, se kterým si je jednoduše kola na úřadě zapíšete do velkého TP.

Jde tedy nejen o technicky dokonalý produkt, ale i unikátní službu. Díky této kombinaci můžete mít vzhledově zcela vyjimečné auto a zároveň i s lepšími jízdními vlastnostmi. To díky nižším neodpruženým a rotačním hmotám těchto kovaných kol ve srovnání s originálními koly nebo dokonce extrémně těžkými litými koly od aftermarketových výrobců.  Máte-li prémiový vůz a chcete jiná kola, tak neváhejte a spokojte se s tím nejlepším a nejkrásnějším..

 

KATALOG

  • V našem katalogu vyhledáváním přes vozidlo zatím najdete pouze kola pro vybrané vozy BMW (1-2-3-4-5 a X5) a některé vozy Audi.  Vstup do katalogu viz ZDE

     

  • Kola lze ale dodat a vyrobit na jakýkoliv vůz na trhu, limitem je pouze minimální velikost 19´´. Jedná se tedy  o sortiment pouze pro výkonné sportovní vozy, vyšší třídu a SUV.
  • Níže pak najdete přehled nabídky - designy vyráběných kol a jejich povrchovou úpravu. Z nich si pak lze vybrat vašeho favorita.
  • Pro dotaz nebo konkrétní nabídku nás kontaktujte na +420 604 66 77 33 nebo INFO@REMUS-VYFUKY.CZ

 

CO JE SOUČÁSTÍ CENY

Součátí ceny je kromě samotných kol i zajištění typového listu pro vámi vybraný rozměr.  Díky němu máte klíčový dokument pro zápis kol do velkého technického průkazu, což je v česko-slovenských podmínek základní a jediná podmínka pro legálnost vašich kol. TUV certfikáty apod., které stačí v okolních zemích nestačí u nás pro legálnost. Typový list jako takový potvrzuje dále bezpečnost, zástavbové rozměry a pevnost kol.

Ke kolům jsou samozřejmě potřeba i nové šrouby, včetně drahých bezpečnostních šroubů. Tohle vše stojí minimálně 1500 Kč ve vysoké kvalitě. My vám tento materiál dodáme ZDARMA!

Dodání kol trvá od 2 do 6 týdnů. Výroba probíhá opravdu na zakázku a termín dodání je tedy o něco delší. Počkat se ale vyplatí. Nic lepšího a krásnějšího jste na autě ještě nikdy neměli..

 DOSTUPNÉ DESIGNY KOL

CVR1

CVR2

CVR3

CVR4

CVR5

 

Nejmodernější výroba

Podívejte se jak vypadá plně automatická výroba kol a obrábění výkovků

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací