Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

POWER box - zvýšení výkonu s regulací a bez rizika ztráty záruky

POWER box je v profesionální zvýšení točivého momentu a výkonu u přeplňovaných motorů bez úpravy softwaru. A to zcela bezpečnou cestou bez jakéhokoliv zásahu do managementu motoru a jeho bezpečnostních omezení jednoduchým zapojením jednotky tzv. Powerboxu a přemostěním vybraných snímačů. Vše zcela jednoduše „Plug and Play“ ("zapoj a funguj").  Zvýšení výkonu je většinou od cca 15 do max 25% podle konkrétního motoru, ale výkon lze regulovat změnou režimu stiskem tlačítka nebo přes mobilní aplikaci! Celý systém je profesionálně programován německými inženýry, takže kvalita a spolehlivost je 100% garantována. Především se vyvarujete jakýchkoliv problémů ve značkovém servisu pokud je vozidlo v záruce snadným odpojením a "zaslepením" během několika sekund. Jde i o ideální řešení pro uživatele flotilových vozidel, užitkových vozidel atd. Zkrátka máte-li nový vůz a chcete větší výkon, tohle je profesionální řešení pro Vás. Důkazem špičkové německé kvality budiž, že tyto díly dodáváme celé řadě značkových dealerů!

VSTUP DO ESHOPU - ZDE:

 

Technické představení DTE Systems - evropské jedničky:

 

DTE Systems je evropská jednička v profesionálních Powerboxech a Pedal boxech.  Naše firma DPF-CAT Systems je pak oficiálním distributorem značek REMUS i DTE do ČR a SK.

Nabídka Poweboxů exisujte téměř pro všechna přeplňovaná vozidla. Více info viz dále.

Katalog a ceny:

1. Existenci Powerboxu a cenu pro Váš vůz si ověřte v našem eShopu.

2. Pokud zde Powerbox pro svůj přeplňovaný vůz nenajdete, informujte nás. Některé modely vozidel a konkrétních značek od určitého stáří nejsou z časových důvodů zalistovány. Stačí nám ale napsat.

Jako odměnu u takových nezalistovaných produktů získáte SLEVU 5%! Dotazujte se přes email info@remus-vyfuky.cz

 

VSTUP DO ESHOPU - ZDE:

 

Jak to technicky funguje?

 • Vše funguje za pomocí „přemostění“ 3 vybraných snímačů (viz video níže) přes „chytrou jednotku POWERBOXU.
 • Powerbox zpracovává a vyhodnocuje a upravuje nasnímaná data z přemostěných snímačů v řádu nano sekundu (oproti konkurenci používá mnohem dražší a rychlejší procesor) a podle toho řídící jednotka vozidla sama reaguje a zvyšuje například plnící tlak turba přičemž výsledkem je vyšší točivý moment a výkon v dané situaci a to v celém rozsahu otáček.
 • Veškeré "online" úpravy dat nasnímané Powerbox  jednotkou a přeposílané do řídící jednotky vozu jsou úměrné Vašemu aktuálnímu nastavení, ale vždy se vše děje bez překročení jakýchkoliv bezpečnostních limitů daných řídící jednotkou. Tedy absolutně bez rizika pro Vás motor.
 • U benzínových motorů se přemosťují snímače tlaku nasávaného vzduchu, tlaku turba a polohy vačky.
 • U dieselových motorů jde o snímače tlaku v railu (vstřikování), tlaku turba a polohu vačky. 
 • U některých vysoce-výkonných vozidel je pak celý systém dokonce i více než 3-kanálový a snímají se ještě data z dalších čidel
 • Regulace pak probíhá přepínáním jednotlivých režimů přímo na Powerboxu nebo umíme dodat produkt přímo od výrobce - německé firmy DTE a zde pak máte možnost regulace dokonce přes mobilní aplikaci.
 • Ještě dodejme, že u dieselových motorů (a od 9-2018 i benzínových) celý systém pracuje v součinnosti se systémem řízení filtru pevných částic, resp, nemá žádný vliv na jeho funkci, takže žádné obavy.
 • Systém lze v servisu nejen snadno demontovat (odpojení z čidel netrvá podle přístupnosti více než 5-20 min), ale v případě potřeby si jej můžete dočasně odpojit během pár sekund připojením „elektronické záslepky“ místo Powerbox jednotky a řídící jednotka opět funguje jako dříve. Nemusíte odpojovat kabaléž.   

 

Jak se POWERBOX ovládá a jaký má přínos:

 • Po montáži vyberete jeden ze 3 před-definovaných módů – Efficency– Dynamic – Sport a v rámci těchto programů dále pomocí tlačítek plus a mínus upravujete nastavení (zvyšování – snižování výkonu). Režimy přepínáte přímo na Powerboxu (nutno zvednout kapotu) nebo na v mobilní aplikaci (dražší verze "X")

 • To vše se děje s vypnutým motorem, popř. na volnoběh. Tímto způsobem si můžete postupně vybrat mód, který Vám nejvíce vyhovuje.
 • Maximální zvýšení točivého momentu a tím i výkonu je v celém spektru otáček a podle typu motoru se pohybuje od 10 až do 25%. U některých výrobcem záměrně pod-dimenzovaných to může být právě až zmiňovaných 25%, většinou kolem 15%. A to bez jakýchkoliv negativních vlivů na motor a jeho komponenty (nikdy nejsou překračovány bezpečnostní limity). 
 • Velkým benefitem je i citelné snížení spotřeby v důsledku zvýšení točivého momentu v nízkých otáčkách, takže v reálu potřebujete ke stejnému zrychlení méně plynu. Otázkou pak zůstává, zda v realitě budete skutečně přidávat stále stejně a nebo se naopak budete rádi klouzat na větší vlně točivého momentu a přidávat tedy více než dříve...:)

 

 

POWERBOX + REMUS výfuk = sleva 7%

Pokud existuje pro Vaše vozidlo jak výfukový systém REMUS, tak jednotka Powerboxu od DTE Systems, neváhejte a pořiďte obojí. Budete naprosto nadšeni. Spojíte nejen nádherný a exkluzivní vzhled, ale skutečně fyzicky zažijete ten úžasný pocit zatlačení do sedačky s "vídeňskou operou" v zádech. Dohromady pak ještě s Pedal boxem je to skutečný řidičský zážitekV tomto případě můžeme nabídnout na Powerbox slevu 7% a na Pedal box v kompletním balíku dokonce 16% (díky podpoře přímo od továrny DTE).

OBJEDNÁNÍ: pro aplikaci slev proveďte objednávku přes email info@remus-vyfuky.cz nebo uveďte tuto informaci o slevách do Poznámky v objednávkovém poli

VSTUP DO ESHOPU - ZDE:

AKCE

Vánoční AKCE se slevou 11% nebo Kurz sportovní jízdy ZDARMA

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací