High performance
výfukové systémy a elektronika
Hledám, prosím čekejte
Zadejte minimálně 4 znaky.
Nenalezeno

REMUS Custom bikes - Harley-Davidson

Pouze speciálně pro motocykly Harley Davidson® se REMUS rozhodl vyvíjet  vlastní výfukové systémy pro všechny modelové řady v nabídce a to vždy naprosto neotřelým způsobem.  Kromě nepřeberných možností z hlediska vzhledu si můžete u posledních generací dopřát dokonce i regulaci zvuku tlačítkem. To je naprosto průlomová funkcionalita, které z vašeho H-D udělá skutečně zábavný stroj. Posledním výkřikem techniky je pak u řady TOURING i systém s regulací zvuku a LED světly v tlumičích. Kromě těchto úletů typických pro svět H-D naleznete v nabídce ale skutečné desgnové perly, kdy celý výfukový systém je navržen úplně jinak než v originále. Díky REMUS máte zkrátka vždy možnost se odlišit a individualizovat, zároveň ale mít vždy HOMOLOGOVANÉ řešení ve špičkové kvalitě.

VÝFUKOVÉ TLUMIČE

  • Kromě klasických chromovaných výfuků z nerezu jsou v nabídce i matné černé nerezy. Kromě vylepšeného cool vzhledu a nádherného zvuku, má montáž REMUS výfuku vliv i na citelné navýšení točivého momentu ve středním otáčkovém rozsahu ve srovnání se sériovým výfukem.

 

  • REMUS tlumiče jsou konstruovány tak, že přímo perfektně pasují na originální svody bez jakýchkoliv úprav, takže výměnu zvládne každý šikovný majitel.

 

  • Všechny výfukové tlumiče mají evropskou homologaci – ECE-R, takže na STK ani v zahraničí nebudete mít nikdy žádný problém. Dostane od nás jako jediného oficiálního distributora i homologační dokument v papírové podobě.

 

 

MĚNITELNÉ KONCOVKY

Speciálně pak pro modely Softail, Dyna and Sportster REMUS vyvinul měnitelné koncovky. Celkem je v nabídce 6 typů a jejich výměna mezi sebou je otázkou chvíle. Individualizaci se tak meze nekladou. Precizní kvalitou, přesností a luxusním vzhledem odpovídající renomé Vašeho motocyklu si v případě REMUS můžete být jisti.

 

OVLÁDÁNÍ ZVUKU – SOUND CONTROL

V REMUSu již zašli tak daleko, že celé řadě modelů Harley-Davidson umožňují přes ventily (klapky) ve výfuku měnit zvuk jejich natočením. A to buď mechanicky nebo dokonce elektronicky.

1. Mechanicky

Tato možnost je v nabídce pouze pro modely Sportster, Dyna and Softail.  Ovládání je řešeno za pomocí ventily ve výfuku a lanovodu.

 

2. Elektronicky – ACS systém - s řízením přímo přes CAN-BUS motocyklu

Jde o geniální a sofistikovaný systém nazývaný ACS šikovně respektující moderní emisní a zvukové normy, ale přesto nabízející majiteli parádní zvuk, který lze snadno ovládat přes tlačítko na řídítku skrze ve výfuku umístěné ventily (klapky) a to ve 4 režimech. Ty jsou otevírány elektro-motorky dle Vašich povelů (zvoleného programu) a podle aktuální situace motor-managementu. To díky tomu, že systém spolupracuje skrze CAN-BUS s řídící jednotkou motoru.

Tomu se říká geniální spojení techniky a vášně ve vytyčených mantinelech legislativy, která je bohužel stále přísněji vynucována.. S REMUS ACS systémem ji dokážete ale šalamounsky a legálně obejít a užít pořádně hlubokého zvuku, REMUSem dále vylepšeného, tak jako tomu mohlo být beztretně za starých dobrých časů. Zároveň si ale v nejnižším režimu můžete dovolit přijet domů i v pozdních nočních hodinách, protože výfuky budou v tomto stavu tišší než originály! Tohle prostě musíte mít.

 

Základní fakta o výfukových systémech REMUS pro H-D:

  • Pouze vysoce ušlechtilé materiály - CHROMOVANÝ NEREZ / ČERNÝ NEREZ
  • Prezicní zpracování
  • Nádherný a přitom příjemný zvuk i na delších cestách
  • U posledních generací H-D s motorem Milwaukee Eight možnost regulace zvuku
  • Zvýšení točivého momentu a výkonu
  • Snížení hmotnosti oproti originálu
  • ECE-R HOMOLOGACE – bez problému na STK a v zahraničí

 

Ukázky použití na konkrétních modelech:

Zda existuje REMUS výfukový systém i pro Váš konkrétní model se přesvědčte v našem KATALOGU VÝFUKŮ 

 

 

 

 

 

 

   

Zda existuje REMUS výfukový systém i pro Váš konkrétní model se přesvědčte v ESHOPU: