High performance
výfukové systémy a elektronika
Hledám, prosím čekejte
Zadejte minimálně 4 znaky.
Nenalezeno

REMUS pro Harley-Davidson

Pouze speciálně pro motocykly Harley Davidson® se REMUS rozhodl vyvíjet  vlastní výfukové systémy pro všechny modelové řady v danné generace a to vždy naprosto neotřelým způsobem.  Kromě nepřeberných možností z hlediska vzhledu, kdy můžete kombinovat chromované tlumiče nebo tlumiče z černého nerezu se 4 tvary koncovek (a navíc rovněž chrom / černý nerez), můžete si navíc u aktuálních modelových řad dopřát dokonce i regulaci zvuku tlačítkem. To je naprosto průlomová funkcionalita, které z vašeho H-D udělá skutečně zábavný stroj. Posledním výkřikem techniky je pak u řady TOURING i systém s regulací zvuku a LED světly v tlumičích. Kromě těchto úletů typických pro svět H-D naleznete v nabídce ale skutečné designové perly, kdy celý výfukový systém je navržen úplně jinak než v originále. Díky REMUS máte zkrátka vždy možnost se odlišit a individualizovat, zároveň ale mít vždy HOMOLOGOVANÉ řešení ve špičkové rakouské kvalitě, což u mnohem známější konkurence H-D výfuků neplatí z prostého důvodu. Nemají za sebou 30 let zkušeností a kvalitativní úroveň prověřenou dodávkami takovým ikonám automobilového a motocyklového světa jako Aston Martin. Lamborghini, Maserati nebo Porsche. Zde je systém aktivních klapek standardem již celou dekádu.

HLAVNÍ SPECIFIKA VÝFUKOVÝCH SYSTÉMŮ REMUS PRO HARLEY-DAVIDSON

 • CHROM / ČERNÝ NEREZ - Kromě klasických chromovaných výfuků z  nejdražšího nerezu typu T304 jsou v nabídce vždy i ve verzi v matném černém nerezu. FinálnÍ vzhled si pak doladíte výběrem některým ze 4 designů koncovek a opět v obou materiálových provedeních (chrom / černý nerez). Celkem tak máte na výběr z 16 designových možností. Precizní zpracování a špičková kvalita dodavatele ikonám automotive je samozřejmostí.

 

 • REGULACE ZVUKU AKTIVNÍMI KLAPKAMI - 4 REŽIMY (systém ACS) - pro všechny aktuální řady H-D jsou v nabídce HOMOLOGOVANÉ  systémy s regulací zvuku. Ten ovládáte snadno tlačítkem umístěným kdekoliv - např. na řidítkách.  Prakticky jde u tohoto ASC systému o ovládání integrovaných klapek umístěných ve výfucích. Díky tomu snadno změníte zvuk z nerušivého "sousedského režimu" do 3 dalších krásně znějících režimů podle Vaší aktuální nálady nebo situace (příjezd domů v nočních hodinách apod). Detailní popis viz foto níže. Systém je profesionálně a na míru odladěný v akustické komoře dannému modelu. Výsledkem je skovostný zvuk různých barev a intenzity, tak jak se od pravého H-D čeká. Nikdy se Vám nestane otravným ani na delších cestách. To Vám může zajistit právě jen REMUS díky odladění do definovaných frekvencí, což je zcela mimo možnosti všech ostatních výrobců (to jsou zkušenosti  laděním pro ikony Aston Martin, AMG, Lamborghini nebo Porsche).

 

 

 • VÝRAZNÉ ZVÝŠENÍ VÝKONU A TOČIVÉHO MOMENTU - Kromě zajímavějšího designu a nádherného na míru odladěného zvuku, má montáž REMUS systému vliv i na citelné navýšení točivého momentu ve středním otáčkovém rozsahu ve srovnání se sériovým výfukem, naprosto zásadním způsobem pak u systémů s regulací pomocí klapek - viz grafy. Žádná úprava originálního software není potřeba a vše je kompletně HOMOLOGOVANÉ!
 • SNADNÁ A PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ - REMUS systémy jsou konstruovány tak, že přímo perfektně pasují na originální svody bez jakýchkoliv úprav, takže výměnu zvládne každý šikovný majitel, ale realizace je možná i u celé řady z našich partnerů z řad H-D dealerů. Stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky a vše Vám zařídíme.
 • HOMOLOGACE - jak bylo zmíněno výše, všechny výfukové tlumiče mají evropskou homologaci – ECE-R, takže na STK ani v zahraničí nebudete mít nikdy žádný problém. Dostane od nás jako jediného oficiálního distributora i homologační dokument v papírové podobě, kterým v případě potřeby prokážete legálnost výfukového systému v celé EU!

 

 

MĚNITELNÉ KONCOVKY

Speciálně pak pro modely Softail, Dyna and Sportster REMUS vyvinul měnitelné koncovky. Celkem je v nabídce 6 typů a jejich výměna mezi sebou je otázkou chvíle. Individualizaci se tak meze nekladou. Precizní kvalitou, přesností a luxusním vzhledem odpovídající renomé Vašeho motocyklu si v případě REMUS můžete být jisti.

 

OVLÁDÁNÍ ZVUKU – SOUND CONTROL

V REMUSu již zašli tak daleko, že celé řadě modelů Harley-Davidson umožňují přes ventily (klapky) ve výfuku měnit zvuk jejich natočením. A to buď mechanicky nebo dokonce elektronicky.

1. Mechanicky

Tato možnost je v nabídce pouze pro modely Sportster, Dyna and Softail.  Ovládání je řešeno za pomocí ventily ve výfuku a lanovodu.

 

2. Elektronicky – ACS systém - s řízením přímo přes CAN-BUS motocyklu

Jde o geniální a sofistikovaný systém nazývaný ACS šikovně respektující moderní emisní a zvukové normy, ale přesto nabízející majiteli parádní zvuk, který lze snadno ovládat přes tlačítko na řídítku skrze ve výfuku umístěné ventily (klapky) a to ve 4 režimech. Ty jsou otevírány elektro-motorky dle Vašich povelů (zvoleného programu) a podle aktuální situace motor-managementu. To díky tomu, že systém spolupracuje skrze CAN-BUS s řídící jednotkou motoru.

Tomu se říká geniální spojení techniky a vášně ve vytyčených mantinelech legislativy, která je bohužel stále přísněji vynucována.. S REMUS ACS systémem ji dokážete ale šalamounsky a legálně obejít a užít pořádně hlubokého zvuku, REMUSem dále vylepšeného, tak jako tomu mohlo být beztretně za starých dobrých časů. Zároveň si ale v nejnižším režimu můžete dovolit přijet domů i v pozdních nočních hodinách, protože výfuky budou v tomto stavu tišší než originály! Tohle prostě musíte mít.

 

Základní fakta o výfukových systémech REMUS pro H-D:

 • Pouze vysoce ušlechtilé materiály - CHROMOVANÝ NEREZ / ČERNÝ NEREZ
 • Prezicní zpracování
 • Nádherný a přitom příjemný zvuk i na delších cestách
 • U posledních generací H-D s motorem Milwaukee Eight možnost regulace zvuku
 • Zvýšení točivého momentu a výkonu
 • Snížení hmotnosti oproti originálu
 • ECE-R HOMOLOGACE – bez problému na STK a v zahraničí

 

Ukázky použití na konkrétních modelech:

Zda existuje REMUS výfukový systém i pro Váš konkrétní model se přesvědčte v našem KATALOGU VÝFUKŮ 

 

 

 

 

 

 

   

Zda existuje REMUS výfukový systém i pro Váš konkrétní model se přesvědčte v ESHOPU: