High performance
výfukové systémy a elektronika
Hledám, prosím čekejte
Zadejte minimálně 4 znaky.
Nenalezeno

REMUS RESPONDER - zrychlení a zlepšení odezvy plynu

Většina dnešních vozidel již používá elektronický plyn. To znamená, že byste již marně hledali pod pedálem lanko vedoucí k motoru. Místo něj je zde snímač polohy pedálu a ten pak "říká řídící jednotce" jak moc a jak rychle má reálně přidat plyn. Ta sice přidává zhruba tak jak si přejete, ale rychlost této odezvy je záměrně upravena. A upravena tak, že vůz nereaguje tak rychle jak by mohl a měl. Proč? Protože pro většinu typických řidičů, kteří jsou spíše spotřebiteli než skutečnými řidiči, by příliš rychlá ostrá reakce byla na obtíž. A v jejich očích by šlo o negativní komfortní chování. Co ale my ostatní, nadšení řidiči, kteří požadujeme, aby vozidlo při předjíždění reagovalo okamžitě? Řešení je jednoduché. Tzv. PEDAL box, obchodně nazývaný u Remus jako RESPONDER. Po přepojení snímače pedálu plynu (5 minut práce) pak stačí stisk tlačítka a můžete si měnit režimy podle požadované reakce. Řízení Vás bude zase bavit.

Většinu řidičů by úprava reakce odezvy plynu ani nenapadlo řešit. Teprve ale se změnou nastavení si začnete všímat jak zbytečně velké prodlevy dnes inženýři záměrně programují v jménu "bezpečnosti". U většiny dnešních vozidel se silnými motory to pak zabíjí charakter. Nechte svůj motor projevit svůj charakter.

Jaká je cena?

 • Cena je společná pro všechna vozidla a pokrytí mezi vozidly do 15 let stáří je skoro 100%. Cena je 4.990 Kč bez DPH u standardní verze a 5.690 Kč bez DPH pak u verze s možností regulace přes mobilní aplikaci.
 • Při objednání emailem na info@remus-vyfuky.cz Vám aplikujeme slevu 5%.
 • V případě zakoupení s výfukem nebo jednotkou Powerizer pro zvýšení výkonu je možno získat akční slevu 10%.

 

Jak to technicky funguje?

 • Místo snímače pedálu se připojí REMUS RESPONDER a původní snímač se zapojí ke kabelovému vedení Responderu (viz.  schéma níže)Doslova "plug and play". Stačí ke se snímači polohy pedálu dostat.
 • Následně dostává řídící jednotka upravené požadavky na rychlost přidání plynu podle zvoleného režimu - 1, 2 nebo zcela vypnuto - vše viz graf níže
 • Režim 1 zvyšuje rychlost reakce asi o třetinu, druhým režim o 65% a poslední možností je deaktivace Responderu, takže vozidlo využívá originální nastavení. 
 • V každém režimu můžete navíc ještě dále upravovat v menších krocích nastavení, takže optimální reakci si najde opravdu každý.

Přínos pro nadšeného řidiče

 • Systém nemá žádný negativní externí vliv na další komponenty, motor, emise nebo cokoliv dalšího. Jde zkrátka jen o oživení letargických reakcí, motoru především na nižší rychlostní stupně. 
 • Pocitově to znamená zvýšení výkonu motoru, ačkoliv reálně jde opravdu "jen" o zrychlení reakcí, což ve výsledku u skutečně sportovních řidičů znamená jisté zrychlení, především pokud vozidlo využívají skutečně pro sportovní jízdu
 • Změnu chování ale ocení každý nadšený řidič
 • Samostatnou kapitolou je pak předjíždění, kdy vozidlo vyrazí kupředu opravdu okamžitě.

 

 

 

PEDAL BOX + REMUS výfuk = sleva 10%. Samostatně 5%. Objednávky emailem

Pokud existuje pro Vaše vozidlo jak výfukový systém REMUS, tak jednotka Pedal boxu, neváhejte a aplikujte obojí. Budete naprosto nadšeni. Spojíte nejen nádherný a exkluzivní vzhled, ale ještě více si užijete jízdu samotnou díky bezprostředním reakcím motoru a patřičnou zvukovou kulisou. V tomto případě můžeme nabídnout na Pedal box  a případně i na Powerbox slevu 10%. Pokud objednáte pouze Pedal box, tak automaticky aplikujeme slevu 5% z výše uvedených MOC cen  (4.990 Kč / 5.690 Kč bez DPH). Objednávky v tomto případě pouze emailem.

Existenci Pedal boxu pro Váš vůz si ověřte na domovských stránkách  www.remus.eu  nebo na stránkách výrobce těchto zařízení firmy DTE:  https://www.chiptuning.com/cz/

OBJEDNÁNÍ: pro aplikaci slev proveďte přes email info@remus-vyfuky.cz Z uvedených cen Vám automaticky aplikujeme slevu 5%, dohromady s výfukovým systémem pak zmiňovaných 10%.

AKCE

VÁNOČNÍ AKCE 11% SLEVA na všechny AUTO výfuky do 31.12. Objednávky jen emailem.

Více informací

VÁNOČNÍ AKCE 11% SLEVA na všechny MOTO výfuky do 31.12. Objednávky jen emailem.

Více informací