Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

Montáž REMUS systémů a DTE jednotek

Montáž výfukových systémů pro Auto i Moto, stejně jako Powerboxů a Pedal boxů zajišťujeme po celé ČR i SK u stovek našich servisních partnerů. A to jak u značkových servisů, tak i nezávislých partnerů.

Mezi na naše partnery patří i desítky dealerů automobilek včetně Audi, BMW, Cupra, Mercedes, Ford, Hyundai, Škoda, VW, Toyota a mnoha dalších značek. 

V případě motocyklových dealerů jsou našimi parnery téměř všichni dealeři KTM, většina BMW, Harley-Davidson, mnoho Honda a Triumph dealerů, ale i celá řada dealerů ostatních značek.

Seznam konkrétních partnerských servisů zde na webu záměrně neuvádíme konkrétně z více obchodních důvodů. S konkrétními požadavky ve vašem regionu nás kontaktujte.

 

KONTAKTUJTE NÁS pro zajištění montáže:

  • Máte-li tedy zájem zajistit montáž a celou zakázku v servisu nebo jen konzultovat možnosti ve vašem regionu (týká se ČR i SK), tak se prosím neostýchejte nás kontaktovat přímo telefonicky, emailem nebo zde na chatu a vše vám zajistíme k vaší spokojenosti i s fakturací celé zakázky přímo v servisu (tedy dílů i práce).

 

 

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací