Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

EVENTURI karbonové sání

EVENTURI je exkluzivní karbonové sání vzduchu motoru od anglického výrobce, jehož produkty vznikají jako dokonale přesné 3D návrhy z pera leteckého inženýra, který před mnoha lety založil firmu jen z důvodu deziluze nad v té době existující kvalitou a technickým provedení tuningových sání.  Dnes je z EVENTURI bezkonkureční světová jednička v oboru. Důvody investice do těchto technických skvostů jdou shrnout jednoduše do 3 bodů. NÁVYKOVÝ ZVUK, VYŠŠÍ VÝKONY a FAMÓZNÍ VZHLED.  Dohromady s našimi výfukovými systémy REMUS a HJS vytvoříte ze svého vozu zvukově dokonalé STEREO. Existenci nabídky i pro váš model si ověřte v našem katalogu ZDE.
 

PROČ CHTÍT EVENTURI KARBONOVÉ SÁNÍ

  • ZVUK - Naprosto návykový zvuk, skvěle doplňující sportovní výfuk. Ovšem Eventuri zní skvěle i samostatně. Každému je pak jasné, že to auto má svaly. Zvuk je ale příjemný a není přehnaně teatrální. Po montáži se přistihnete, že nějak často jezdíte s pootevřeným oknem.

 

  • VÝKONOVÉ PARAMENTRY - významně vyšší výkon a točivý moment - liší se samozřejmě podle konkrétního motoru, ale běžně se pohybuje přes 15 koní a 20 Nm

 

  • PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ A VZHLED  - od teď budete mít i motorový prostor vždycky čistý, protože jen zvednete kapotu a zamilovaně si pozvdechnete při pohledu na ten  skvost

 

 

PŘEHLED DOSTUPNÝCH VOZIDEL a OBJEDNÁVKY:

Kompletní sortiment naleznete standardně v našem katalogu v samostatné kategorii. Pokud zde díly nenaleznete, pro váš vůz neexistují.  

Vstup do eShopu viz ZDE

 

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací