Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

BMW M2 Competition - konečně s pořádným zvukem

M2 je skvělé auto. Jedno z nejzábavnějších od divize M. Ale teď je tu M2 Competition s motorem z M3. Král je mrtvev, ať žije nový král. Bohužel davy ho neslyší. Je příliš tichý a jeho jemný hlas vůbec nekoresponduje s jeho velkými svaly. Všichni ale víme, že potenciál je tam obrovský. Proto na scénu přichází REMUS a nové M2 Competition nechává pořádně vydechnout. A to hned ve 2 variantách. HOMOLOGOVANÉ a extrémní RACING variantě.

V nabídce REMUS jsou tedy 2 varianty systémů, které nahrazují originální systém za filtrem pevných částic (GPF). U obou variant zůstává zachovaná funkcionalita ovládání klapek přes palubní počítač. Přesné rozdíly viz dále v textu a na fotkách. 
1. HOMOLOGOVANÁ VARIANTA - bude nádherně znít a zásadnímů způsobem posune zážitek z jízdy. Zároveň nebudete řešit žádné komplikace při jízdách do zahraničí (typicky v německy mluvícících zemích).
2. RACINGOVÁ VARIANTA - oproti homologované variantě je použita 2-komorová konstrukce zadních tlumičů a posouvá zvuk do ostrého závodního módu a v otevřeném stavu klapek je systém o celých 6dB hlučnější než homologovaná varianta. 6 dB je opravdu hodně. Hluková stupnice není lineární, ale logaritmická - je to prostě výrazný rozdíl. Posuďte sami na videu níže natočeném REMUS USA. Na živo je to ale ještě větší masakr :)
 Homologovaná varianta

 

Racingová varianta

Video po montáží RACING systému:

 

Máte na výběr z 5 koncovek s možností regulace polohy

Ceny pro všechny položky naleznete v našem katalogu ZDE: 

 

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací