Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

Kompletní výfukový systém na Africu Twin

Legenda se po letech dočkala dalšího pokračování. Od roku 2016 je Africa Twin zpátky a stala se okamžitě nejprodávanějším cestovním motocyklem na trhu. V loňském roce přišla modernizace s ní i další derivát Africa Twin Adventure Sport. Na všechny verze a ročníky vyvinul REMUS kompletní výfukový systém včetně svodů. Výfukové tlumiče můžete vybírat ze 3 materiálů. Zvuk bude vždy příjemný a nikdy Vás nebude rušit ani na delších cestách.

Pro Africu Twin existuje kompletní výfukový systém, který se skládá z výfukového tlumiče a výfukových svodů. Je možné vyměnit i pouze výfukový tlumič.  Montáž je jednoduchá a zvládne ji každý. Vše bez jakýchkoliv úprav. Výměnou svodů získáte vyšší výkon a sportovnější zvuk, ale nemají homologaci.

V případě výfukových tlumičů máte možnost výběru ze 3 materiálů obalu tlumiče - TITANU - ČERNÉHO NEREZU - KLASICKÉHO NEREZU.

Dále si můžete vybrat mezi homologovanými variantami a racing variantami těchto tlumičů. U racing varianty získáte zajímavou možnost vyjimatelné zvukové vložky, díky čemuž si můžete vyjmutím výrazně zagresivnit zvuk a zároveň zvýšit výkon, ale právě z tohoto důvodu norma EURO 4 již nedovoluje výrobcům, aby na takové tlumiče získali homologaci. Nicméně s homologovanou variantou a jejím zvukem bude maximálně spokojena naprostá většina jezdců. Zvuk je zde totiž laděn opravdu na míru.

Přehled všech fotografií dílů viz níže včetně srovnání výkonu v grafech (homologovaná x racing varianta).

 

 

 

Výfukové svody

 

Graf výkonu po montáži homologovaného tlumiče (níže graf s racing tlumičem)

 

Graf výkonu po montáži racing tlumiče (s vyjímatelnou zvukovou vložkou)

Všechny výfukové tlumiče a svody na Africu Twin naleznete v našem katalogu ZDE:

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací