Oficiální distributor AUTO i MOTO pro ČR a SK

Typy výfukových koncovek tlumičů REMUS

Možnost individualizace je u REMUSU díky spoustě typů koncovek nesmírně široká. Koncovky jsou aplikačně přiřazeny konkrétním výfukům pro konkrétní vozy – takže například na VW GOLF VII. GTi si zákazník může vybrat z 5 typů koncovek u BMW E90 dokonce z 8 typů. V těchto případech máte jistotu, že vše je na milimetr přesné. Nicméně individuální kreativitě nadšených úpravců se samozřejmě meze nekladou a namontovat dokáže šikovný úpravce cokoliv. Největším benefitem je ale kromě luxusního vzhledu a precizního zpracování možnost individualizace změnou pozice.

17 typů koncovek v nabídce

Co se týče celkového počtu konstrukčních a materiálových typů, v nabídce REMUS jich najdete celkem 17 – všechny viz níže. Od kulatých tvarů přes oválné, od čistého nerezu, přes černý nerez, kombinaci s karbonovými proužky až po celo-karbonové, od koncovek s rovným koncem přes zkosené dolů až po zkosené dolů i do strany a tak dále…stačí si vybrat.

Kvalita, zpracování, precizní přesnost a ten nejkvalitnější nerez a karbon jsou důvodem vyšších cen, ale výsledek stojí za to. Navíc právě koncovky jsou vlastně to hlavní, proč někdo řeší sportovní výfuk kvůli vzhledu. Zde je tedy dokonalá výroba a krásný design naprosto klíčový.

Posuvná konstrukce – každý den jiný vzhled

A třešničkou na dortu individualizace budiž další možnost měnit vzhled vozu. A to snad a doslova otočením šroubovákem. Podle nálady si díky možnosti vysunutí a zasunutí koncovky a změny úhlu ve všech směrech uděláte každý den jinak vypadající krásku. Tuto možnost úpravy dovoluje celá polovina nabídky koncovek z nabídky REMUS díky sférickému uchycení objímky.

Jak vybrat koncovky pro svůj vůz

a) Aplikačně

Pokud Vás zajímá nabídka koncovek přímo pro Váš vůz  - tedy koncovek určených pro přesnou a jednoduchou montáž dohromady s aplikačním výfukem na konkrétní vůz vyberte si v našem eshopu Váš vůz a motorizaci a nabídku REMUS prověřte.  Počítejte ale samozřejmě s tím, že výběr je omezen "pouze" na několik typů. U historicky dříve vyvinutých položek s výfuk dodává s již namontovanými koncovkami bez možnosti výběru. Tak vozidel už je ale v nabídce velmi málo a všechna nová mají vždy navýběr.

 

b) Univerzálně

Pokud chcete zakoupit pouze samotné koncovky je výběr zcela na Vás – jejich kompletní nabídku naleznete mezi Univerzálními výfuky. Zde je již montáž zcela na Vás a Vašem šikovném mechanikovi.

 

AKCE

SLEVA 7% Z CENY POWERBOXU při zakoupení dohromady s výfukovým systémem

Více informací

SLEVA 16% Z CENY PEDAL BOXU při zakoupení dohromady s Power boxem

Více informací